Çamaşır Makinesi Servisi Hizmetlerinde Yüksek Kalite

Arcelik 6083 Y 1136 1

Çamaşır yıkama işlemleri çamaşır makineleri sayesinde hızlı ve kolay olduğu gibi çok daha kaliteli standartlara ulaşıyor. Özellikle de çamaşırların elde yıkamada çıkılamayacak su sıcaklıklarında ve çok daha yüksek devirde yıkanabilmesi ile çamaşırlar yüksek hijyen seviyelerine ulaşabiliyor. Bununla birlikte her çamaşır ve tekstil tipine uyumlu olarak yıkama işlemlerinin gerçekleştirilmesi de çamaşır makinelerinin geniş fonksiyonellikleri sayesinde mümkün oluyor. Ancak elektrik ve mekanik temele sahip olan çamaşır makineleri etkileşimde olduğu kirler, yabancı etkenler ya da elektriksel faktörler nedeni ile zaman içerisinde arızalanabiliyor. Arızalanan çamaşır makinelerinde etkin ve kaliteli servis hizmetleri ise bölge genelinde profesyonel Ataşehir Arçelik Servisi merkezi tarafından sunuluyor.

Çamaşır makinelerinin her bir modelinde kullanılan en güncel teknoloji ile ilgili olarak düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiren Acıbadem Arçelik Servisi merkezi personelleri, her türlü sorunda tüketicilere yanıt verebiliyor. Özellikle de ilgili arızanın hem kısa zaman dilimleri içerisinde hem de son derece ekonomik bir şekilde onarımının gerçekleştirilebilmesine yönelik olarak müdahaleler gerçekleştiriliyor. Maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı olarak uygulanan çamaşır makinesi arıza onarım müdahaleleri çerçevesinde hem kaliteden ödün verilmiyor hem de en ekonomik çözümlerin elde edilebilmesi amaçlanıyor. Bu konuda da orijinal yedek parça kullanımı en önemli uygulamaların başında geliyor. Çamaşır makinesinin performansına yeniden kavuşmasını sağlayacak ve aynı zamanda da onarım sonrasında da daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilecek bir onarımın gerçekleştirilmesi sağlanıyor.

Alanında uzman ve deneyimli teknik personellerin görev aldığı Samandıra Arçelik Servisi merkezinin tam teşekküllü gezici servis araçları sayesinde arıza onarımı için kısa süre içerisinde gerekli olan müdahaleler, yerinde gerçekleştirilebiliyor. Tam teşekküllü dizayn edilen servis araçlarında bulunan tüm yedek parçalar ve ekipmanlar ile yerinde müdahalenin en komplike sorunlar için dahi sağlanabilmesi mümkün oluyor. Bu sayede de çamaşır makinesi onarım işlemleri çok daha süratli bir şekilde tamamlanabiliyor. Bununla birlikte tüm müdahaleler ile ilgili olarak servis merkezi bünyesinde ve güvencesinde 1 yıllık garanti desteği de sağlanıyor. Böylelikle çok daha güvenilir ve ekonomik  bir makine arıza onarım hizmetinden faydalanılabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir