Kurtköy Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Kurtköy Arçelik servisi olarak, Pendik Kurtköy semti ve çevresinde yer alan Harmandere, Pendik Yenişehir ve çevresine Arçelik, Beko ve Altus Beyaz eşya, klima, kombi servisi hizmeti sağlıyoruz. Teknoloji ve teknik bilimlerin ulaştığı seviye, yaşamlarımıza en beyaz eşya olarak bilinen ürünlerle katkı ve konfor sağlıyor. Kullanım amacına yönelik olarak geliştirilen ileri teknolojiye sahip akıllı cihazlar olan beyaz eşyalar, konforumuzun garantisi durumundalar.

Sürekli gelişiyor olmalarına rağmen, çeşitli nedenlerle arızalar oluşturmaları da kaçınılmazdır. Bu tür arızalarla karşılaştığınızda, Kurtköy Arçelik Servisi teknisyenlerine başvurmaktan çekinmeyin. 30 seneyi aşan hizmet birikimimiz, Kurtköy’ e sunabildiğimiz süratli ve nitelikli hizmetlerimiz, tüm sorunlarınızın çözümlenmesini sağlayacaktır.

Servisimize servis talebi için 0541 359 44 43 numralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Neden Bize Başvurmalısınız?

  • Arıza tespitinde uzman ve süratli sonuç
  • 30 Yıldan fazla birikim ve sektörel deneyim
  • Süratli yanıt ve süratli çözüm
  • Yerinde onarım ve özel garanti
  • Güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet sunum garantisi
  • Orijinal yedek parça değişimi garantisi
  • On binlerce memnun müşteri portföyü

Hangi Cihazlar İçin Servis Hizmeti Alabilirim?

Kurtköy Arçelik Servisi olarak sunduğumuz hizmetler şu şekilde;

Arçelik Buzdolabı arıza tespiti, onarımı ve servis hizmetleri

Arçelik Çamaşır makinesi arıza tespiti, onarım ve servis hizmetleri

Arçelik Bulaşık makinesi arıza tespiti, onarım ve servis hizmetleri

Arçelik kurutma makinesi arıza tespiti, onarım ve servis hizmetleri

Arçelik fırın ve set üstü ocak arıza tespiti, onarım ve servis hizmetleri

Arçelik Kombi arıza tespiti, Bakım onarım ve servis hizmetleri

Arçelik fırın Klima arıza tespiti, Bakım onarım ve servis hizmetleri

Beyaz Eşya Servis Hizmetleri ve Arçelik

Dünya genelinde yüzlerce ülkede yaşam kalitesine katkı sağlayan Arçelik ürünleri, şüphesiz dünyanın en kaliteli ürünleri arasında yer alıyor. Kendisine özgü teknolojisi ve teknik özeliklerine rağmen, bu ürünlerde bazı durumlarda arızalar oluşturuyor.

Bu arızaların ortaya çıkması, yaşamlarımızı idame ettirebilme konusunda ciddi sorunlarla karşılaşmamıza da neden oluyor. Ancak, Kurtköy Arçelik Servisi teknisyenlerimiz, bu sıkıntılı süreçten kolaylıkla kurtulmanız için nitelikli desteğini yıllardır sürdürüyor.

Benzersiz hizmet yaklaşımız ve nitelikli servis hizmetlerimiz, Kurtköy ve yakın bölgelerine en hızlı yanıtları sunabileceğimiz şekilde yapılandırıldı. Bölgeden gelen tüm hizmet taleplerine, donanımlı teknisyenlerimiz sayesinde süratli yanıt oluşturuyoruz. Tüm hizmetlerimizin en ekonomik koşullar altında sunulabilmesine yönelik, sürekli hizmet geliştirme çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Arçelik beyaz eşya ürünlerinde karşılaştığınız tüm sorunlar için, 0216 471 59 56 çağrı merkezimize hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz. Tüm talepleriniz dakikalar içerisinde yanıtlanacak ve sorununuzun çözümü hızla gerçekleştirilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir