Soğanlık Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Soğanlık Arçelik Servisi olarak, 1992 yılından bu güne aynı enerji ve güler yüzle hizmete devam ediyoruz. Kartal Soğanlık, Yeni Mahalle, Yakacık ve Yakacık Çarşı civarına uzman, güler yüzlü teknik servis hizmetimizi sunuyoruz. Arçelik, Beko ve Altus markalı Beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınız için bizden güvenle hizmet alabilirsiniz. Her gün onlarca müşterilerimizin yaptığı gibi sizde 0541 359 44 43 numaralı telefonumuza 7/24 ulaşım sağlayabilirsinz.

Yaşam alanlarında kullanılan beyaz eşya ürünlerinde Arçelik, teknoloji ve kalitesiyle fark yaratıyor. Sadece Türkiye’de değil, dünya genelinde tercih edilen beyaz eşya üreticisi Arçelik’in cihazlarında da zaman zaman arıza görülebiliyor. Yaşam alanlarına konfor getiren beyaz eşya cihazlarının arızalanması, gündelik yaşamı da olumsuz etkiliyor.

Beyaz eşya teknolojisinin gelişiminde önemli rol üstlenen Arçelik’in tüm beyaz eşya ve küçük ev aletleri ürünlerindeki arızalar giderilebiliyor. Soğanlık Arçelik Servisi teknisyenlerine bu konuda başvuruda bulunabilirsiniz. Soğanlı ve çevresinde 30 yılı aşkındır devam eden profesyonel hizmetleriyle beyaz eşya arızalarında hızlı ve nitelikli hizmetler sunuyor.

Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Beyaz eşya arızalarının giderilmesi profesyonellik ve kurumsallık gerektirmektedir. Bu nedenle her zaman kurumsal Arçelik servis hizmetlerini tercih etmeniz çok önemlidir. Soğanlık Arçelik Servisi olarak, profesyonel standartlarımızla hizmet veriyoruz. Bölgemizde;

  • Hızlı ve şeffaf arıza tespiti
  • Arızalara ilişkin kapsamlı raporlama
  • 30 yıllık sektörel tecrübe
  • Hızlı geri dönüş ve özel garanti
  • Güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet
  • Orijinal yedek parça değişimi garantisi
  • Başarılı müşteri portföyü

Şeklindeki hizmet standartlarımızla Arçelik markalı beyaz eşya arızalarınızı hızla gideriyoruz.

Hangi Cihazlara Servis Hizmeti Sunulur?

Servisimizde tüm Arçelik markalı beyaz eşya ürünleri için profesyonel ve kurumsal servis hizmeti sunuyoruz. Arçelik çamaşır makinesi arıza tespiti ve onarımı için servis hizmetimiz bulunuyor. Ayrıca Arçelik bulaşık makinesi arıza tespiti ve onarımı için servis hizmetimiz bulunuyor.

Ayrıca Arçelik markalı kurutma makinesi, buzdolabı, fırın ve set üstü ocak cihazlarında da arıza tespiti ve onarım servisi sunuyoruz.

Beyaz Eşya Servis Hizmetleri ve Arçelik

Yaşam alanlarında konfor standartlarını oluşturan Arçelik beyaz eşya ürünleri, kalitesiyle fark yaratıyor. Gelişmiş teknolojisi ve teknik fonksiyonlarına sahip olsa da zaman zaman arızalanabiliyor.

Meydana gelen arızalanmalar, gündelik yaşantıda ciddi aksaklıklara neden oluyor. Nitekim bu arızalar, cihazların önemini daha net şekilde gösteriyor. Soğanlık Arçelik Servisi teknisyenlerimiz ise bu tip olumsuz durumlardan süratle kurtulabilmeniz için nitelikli servis hizmetleri sunuyoruz. 0216 471 59 56 çağrı merkezimize kolayca arıza tespit ve onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir