Bulgurlu Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Bulgurlu Arçelik servisi firmamız, Bulgurlu, Esatpaşa ve Cumhuriyet mahallesi yanı sıra Namık Kemal mahallesine de Arçelik, Beko, Altus markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazarınıza garantili servis hizmeti sunmaktadır.

Beyaz eşyalar olarak tanımladığımız ürünler, gündelik yaşamımızı kolaylaştırmaktan öte işlevlere sahiptir. Sahip oldukları önemi, genellikle herhangi bir arıza oluşmadan fark etmeyiz. Her ne kadar ileri teknoloji ürünleri olsa da, her makine bir şekilde arıza oluşturur. Böyle bir durumla karşılaşıldığında Bulgurlu Arçelik Servisi teknisyenleri, oluşan sorunu en hızlı şekilde çözümleme yeteneğine sahiptir.

Hangi Cihazlar İçin Servis Hizmeti Veriyoruz?

Servisimiz tarafından sağlanan arıza tespiti, onarım ve teknik servis hizmetleri, şu ürünleri kapsıyor;

 • Arçelik fırın
 • Arçelik buzdolabı
 • Arçelik çamaşır ve kurutma makineleri
 • Arçelik kombi
 • Arçelik set üstü ocak
 • Arçelik bulaşık makinesi
  • Arçelik klima

Markanın yukarıda adı geçen tüm ürünlerinin, tüm serileri için, uzman teknik servis hizmetlerimize başvurabilirsiniz.

Neden Bulgurlu Arçelik Servisi?

 1. Kaliteli ve nitelikli hizmet yaklaşımına sahibiz.
 2. Kurumsal nitelikli ve ekonomik çözümler sağlıyoruz.
 3. Bulgurlu bölgesine özel ve süratli hizmet sunabiliyoruz.
 4. Güler yüzlü ve deneyimli teknisyen kadrolarıyla, nitelikli hizmet sunuyoruz.
 5. Bulgurlu Arçelik Servisi olarak, tüm parça değişimlerini orijinal yedek parça kullanarak yapma garantisi veriyoruz.
 6. Parça değişimi hizmetlerimizin tamamı, değişim sonrasındaki 12 ay boyunca özel garantimiz kapsamında yapılıyor.

Arçelik Ürünleri Servis Hizmetleri

Sektörde 30 yıldan uzun bir süredir kaliteli hizmet sunmayı sürdürüyoruz. Bu süreç içerisinde bu tür ürünlerde yaşanan devrimsel değişimler, günümüzde üretilenlerle daha eski modeller arasında teknik birçok farkın ortaya çıkmasına neden olmuş durumda. Bu durum çok geniş bir bilgi birikimi ve deneyimi, sunula teknik servis hizmetleri için zorunlu hale getiriyor.

Uzun süreli sektörel deneyimlerimiz, aynı zamanda çok geniş bir bilgi birikimine de sahip olmamızı sağlamış durumda. Bu özel avantajımızla, çok geniş bir pencereden teknik servis hizmetleri sunabiliyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerin en ekonomik şekilde sunulabilmesi için özel çalışmalarımıza sürekli devam ediyoruz.

Arçelik beyaz eşya ürünlerinde karşılaştığınız tüm sorunlar için çağrı merkezimize, her gün ve her saat ulaşabilirsiniz. Sürekli destek talep edebileceğiniz 0216 471 59 56 numaralı Bulgurlu Arçelik Servisi çağrı merkezimiz, bu amaçla özel bir şekilde yapılandırılmıştır. Yaşamınızı olumsuz yönde etkileyebilen beyaz eşya ürünleri arızalarına karşı süratli ve nitelikli çözüme, uzman teknisyenlerimize başvurarak elde edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir