Arçelik Pirolitik Fırın

Bir bayana göre fırın en mühim şeylerden biridir. Önceden bir bayanın mutfağında fırın olmazsa o mutfaktan bayanın yiyecek yapamadığı kanısı çıkartılırdı. Bu gelenek günümüzde de hala devamı ediyor. Bu yüzden her bayanın mutfağında kesinlikle bir fırın olmalı. Bu fırın bayanın marifetini gösteren bir simge haline gelmektedir. En kullanılmayan fırınların dahi varlığı devamlı olarak olarak kontrol edilmektedir. Benzer zamanda bilişim epeyce gelişmiştir. Bu Andan Itibaren fırınlar çok fonksiyonlu bir özelliğe sahiptir. Bunların yakınında en küçük bir sorunda bu andan itibaren teknik servisler sıkıntıları anında çözmektedir. Bu teknik servislerden biri de  Arçelik servisi olmaktadır. Nedeni Ise  Arçelik servisi her ürün amaçlı değişik bir teknik eleman bulundurmaktadır. Yani bu demek oldu ki her ürün kapsamında profesyonel teknik elemanlar açısından tamir edilmekte veya kontrol edilmektedir. Bu sayede Arçelik  servisi de ek olarak çok seçim edilmektedir.

Arçelik Pirolitik fırın birden çok değişik özelliği içerisinde barındırmaktadır. Bunlardan ilki parmak izi bırakmayan yüzeyidir. Tüm göstergeleri elektroniktir ve 14 değişik pişirme yazılımı bulunmaktadır. Bu programlar aralarında özel olarak pizza yazılımı veya kurabiye yazılımı buna benzer programlar da bulunmaktadır. Zaman ayarı vardır ve 2 değişik Pirolitik silme seçeneği bulunmaktadır. Bu Şekilde fırını temizlemek de ek olarak pratik bir hal almaktadır. on değişik pişirme konumu bulunmaktadır. Bu konumlar da epeyce avantaj sağlamaktadır. ısısı Yüksek tutma özelliği ile beklenen yemekleri birde ek olarak kıtır tutmayı becerirken yavaş pişirme özelliğiyle de yemeklere güveç tadı vermektedir. defrost özelliği bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı imkan sunan tekli teleskopik tepsi sistemi vardır. Ilgisiz kapak özelliği yardımıyla çocuklar amaçlı tehlike yaratmamaktadır. Koku filtresi bulunmaktadır. Bu sayede tüm evin yiyecek kokması korkusu da yaşanmamaktadır. 65 litre hacim kapasitesi bulunmaktadır. A sınıfı enerji ile enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Arçelik Pirolitik fırında herhangi bir sorunda anında Arçelik servisi teknik elemanlarından medet almak problemi kısa zamanda çözecektir. Arçelik teknik servisi birden çok teknik arızayı yerinde çözmekte ve tamir etmektedir. Ancak bir takım durumlarda servise götürme gereksinimi duymaktadır. Bu buna benzer durumlarda belirlenen gün ve saate civarında Arçelik teknik servisi problemi çözmekte ve tam vaktinde ürünü Arçelik kullanıcısına sağlam bir şekilde götürüp teslim etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir