Mamak Bosch Yetkili Servisi

bosch servisi

Mamak Bölgesine Hizmet Veren Bosch Yetkili Servisleri

ANKARA – ÇANKAYA Bölgesinden Sorumlu Yetkili Servisimiz

ANKARA Fabrika Merkez Servisi (KUZEY AND. BLG.)Bosch Servisi Hakkında

Uzman Bosch yetkili servisleri, Bosch markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz, sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekiplerimiz tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Bosch, 400’e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Bosch temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 444 6 333 numaralı Bosch Çağrı Merkezi’ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: 100.yıl, A.o.çiftliği, Abidinpaşa, Akdere, Altındağ, Aydınlıkevler, Bahçelievler, Balgat, Bilkent, Birlik, Boğaziçi, Cebeci, Çankaya, Çayyolu, Demirlibahçe, Dışkapı, Dikmen, Esat, Esertepe, Etimesgut, Etlik, Gülveren, Hasköy, Hasköysubayevleri, Hüseyingazi, İskitler, Kalaba, Karataş, Kavaklıdere, Kayaş, Maltepe, Mamak, Öveçler, Samanpazarı, Telsizler, Ulubey, Ulus, Yenimahalle, Yenişehir, Yurtçu, Zafertepe

HaritaUydu

Klavye kısayollarıHarita verileri ©2022Kullanım ŞartlarıHarita hatası bildirin

  • Bosch ANKARA Fabrika Merkez Servisi (KUZEY AND. BLG.), ANKARAMUTLUKÖY MAH. 1961.CAD(ESKİ 4.CAD) NO:4 ÜMİTKÖY

2. Bosch ELMADAĞ Yetkili Servisi (KUZEY AND. BLG.), ANKARA

KEMALPAŞA MAH. ÖZBEK SOK. NO:2/C

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir