Çekmeköy Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Çekmeköy Arçelik Servisi olarak, 30 yılı aşkın süreden beri Çekmeköy ‘ de ve Taşdelen mahallesinde Arçelik, Beko, Altus markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınız için servis hizmetimizi sürdürmekteyiz. Sizde her gün onlarca müşterilerimizin yaptığı gibi bizlere 0541 359 44 43 numaralı Whatsapp hattımızdan ister mesaj, ister telefon yoluyla ulaşım sağlayıp günle hizmet alabilirsiniz. Arçelik, Beko, Altus markalı çamaşır makinesi, Çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kombi, klima cihazları için tamir, bakım, montaj hizmeti sunuyoruz.

Arçelik, hem performans hem de kalite bakımından uluslararası bir değere sahip. Dünya genelinde beyaz eşya teknolojisi alanında tercih edilen Arçelik, teknolojik gelişime de öncülük ediyor. Geniş fonksiyon, yüksek performans kalitesi ve uzun ömürlü kullanım standardıyla biliniyor. Ancak her evde yer alan beyaz eşya ürünlerinin temel çalışma prensibi gereğince arızalanmalarla karşılaşabiliyoruz. Arçelik kalitesine sahip olsa da farklı nedenlere bağlı olarak arızalanmalar oluşabiliyor.

Arızalanmış Arçelik beyaz eşya cihazları için ise yolun sonuna gelinmiş anlamı söz konusu değildir. Zira profesyonel ve uzman kişilerce müdahale edildiğinde çözüm sağlanabilmektedir. Bu konuda Çekmeköy Arçelik Servisi olarak hem uzman teknisyen kadromuz hem de gelişmiş teknik altyapımızla hizmet veriyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Çekmeköy Arçelik Servisi olarak, uzun yıllardır kesintisiz beyaz eşya servis hizmeti sunuyoruz. Profesyonel kadromuz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile tüm Arçelik beyaz eşya arızalarınıza çözümler geliştiriyoruz.

  • Güler yüzlü hizmet anlayışı
  • Şeffaf ve kurumsal hizmet
  • Kolay anlaşılır raporlama
  • Yerinde servis müdahalesi
  • Orijinal parça değişimi
  • %100 işçilik garantisi
  • 1 yıllık garanti

Çekmeköy Arçelik Servisi

Arçelik çamaşır makineleri, en popüler ve en kaliteli markalar arasında gösterilmektedir. Yüksek kalitesiyle tercih edilen Arçelik beyaz eşya ürünleri de arızalanabilir. Arızalanan Arçelik çamaşır makinesi veya diğer beyaz eşya ürünleri içinse profesyonellerin çözümleri ise mümkündür.

Çekmeköy Arçelik Servisi ile iletişime geçerek, Arçelik markalı cihazlarınızda yaşayabildiğiniz tüm teknik sorunlar için profesyonel standartlarda destek alabilirsiniz. Üstelik bu hizmetlere hem kesintisiz hem de hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Cihazlarınızla ilgili her türlü arızaya ilişkin hızlı arıza tespit ve yerinde arıza onarım hizmeti vermektedir. Böylelikle gereksiz zaman kayıplarıyla da uğraşmadan, cihazınızın ilk günkü kalitesinde kullanılabilir duruma getirilmesini sağlayabilirsiniz. 30 yılı aşkın süredir sürdürülen kurumsal beyaz eşya servis hizmetleri Arçelik markalı beyaz eşya ürünlerinde yüksek performanslı, uzun ömürlü bir kullanım standardı sağlanıyor.

Sahadaki mobil gezici ekiplerin deneyim ve uzmanlıkları ile yerinde servis müdahalesi gerçekleştiriliyor. Böylelikle yerinde Arçelik beyaz eşya onarımı ile gereksiz zaman kayıplarıyla da uğraşmıyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir