Örnek Mahallesi Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Örnek Mahallesi Arçelik Servisi , Örnek Mahallesi , Yeni Sahra, Esatpaşa civarında 1992 yılından beri Arçelik, Beko, Altus markaları için Beyaz eşya, Klima ve Kombi servisi hizmeti vermektedir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi ve klima gibi cihazlarınızdaki tamir, bakım ve montaj işleriniz için uzman teknisyenlerimizden güvenle hizmet alabilirsiniz.

Evlerin en temel ihtiyaçlarından birisi haline dönüşen beyaz eşya teknolojisinde, Arçelik gelişmiş teknolojisi ve kalitesiyle fark yaratıyor. Tüm dünyada tanınan ve tercih edilen bir beyaz eşya üreticisi olan Arçelik’in ürünleri de ne kadar kaliteli olursa olsun arıza yaşayabiliyor. Arızalanan Arçelik beyaz eşya cihazları dolayısıyla da günlük yaşantımız olumsuz şekilde etkilenebiliyor.

Çamaşır ve bulaşık yıkamak, gıdaları uzun süreli taze muhafaza edebilmek için ehemmiyet teşkil eden fonksiyonları için kullanılan beyaz eşya cihazlarının arızalanması ciddi sorunlara neden olabiliyor. Örnek Mahallesi Arçelik Servisi ise teknisyen kadrosu ile bu arızalara çözüm üretiyor. Bölgede uzun yıllardır hizmet veren firmamız, beyaz eşya servis hizmetlerinde profesyonel standartlarıyla fark yaratıyor.

Neden Servisimizi Tercih Etmelisiniz?

Arçelik markalı beyaz eşya ürünlerinin arızalanması halinde müdahalenin hem teknolojik bakımdan hem de uzmanlık bakımından eş değer kalitede olması gerekir. Bu sebeple her zaman kurumsal ve profesyonel beyaz eşya servis hizmetini Arçelik markalı cihazlarınız için almalısınız. Örnek Mahallesi Arçelik Servisi olarak, profesyonel standartlardaki beyaz eşya servis hizmetleri sunuyoruz.

Firmamız;

  • Şeffaf hizmet politikası
  • Güler yüzlü personel hizmetleri
  • 30 yıllk deneyim
  • 7/24 ve hızlı geri dönüş
  • 12 aylık özel garanti
  • Orijinal Arçelik yedek parça kullanımı
  • Yerinde servis müdahalesi

Gibi hizmet standartlarımızla bölgede en çok tercih edilen Arçelik beyaz eşya servisi konumunda bulunuyoruz.

Hangi Beyaz Eşya Ürünlerinde Onarım ve Bakım Hizmeti Veriliyor?

Tüm elektronik temelli ürünler muhakkak bakıma ihtiyaç duyar. Bakımın yanı sıra çevresel etkenler gibi pek çok nedenle arızalanabilir. Bu tip durumlarda önemli olan cihaza uygun bir müdahalenin gerçekleştirilmesidir. Servisimiz Arçelik markalı set üstü ocak, fırın, buzdolabı, kurutma makinesi, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi bilumum beyaz eşya ve elektrikli ev aleti cihaz için profesyonel bakım, arıza tespit ve arıza onarım hizmeti sunuyor.

Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri

Firmamız 30 yıllık sektörel tecrübesini, her zaman kendini geliştirmeye odaklı hizmet anlayışıyla birleştiriyor. Böylelikle firmamız her zaman müşterileri için en iyi, en kaliteli ve en uzun ömürlü kullanım güvencesini sunuyor. Örnek Mahallesi Arçelik Servisi teknisyenlerimiz ile her türlü Arçelik beyaz eşya arızası için kaliteli ve garantili olarak yanınızda bulunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir