Taşdelen Baymak Kombi Servisi 0216 471 59 56

baymak kombi servisi

Taşdelen Baymak kombi servisi firmamız 1991 yılından beri sizlere Baymak markalı kombi ve klima cihazlarınıza tamir, bakım ve montaj hizmetiniz sürekli, zamanında ve garantili bir şekilde sunmaktadır. Kışın soğuk bir anda evinizin soğukta kaldığı günlerde acil kombi servisi ihtiyacınız olduğu zaman tek yapmanız gereken 0541 359 44 43 numaralı telefonumuzu aramak olmalıdır.

taşdelen baymak kombi servisi

Kombiler evlerimizde ve işyerlerimizde kullanılan ve bizlere kış boyu ısı sağladığı gibi yaz boyu da sıcak su sağlayıcısı olarak kullandığımız beyaz eşyalarımızdır. Uzun süre kullanmaya dayanıklı ve sağlam cihazlar olarak üretilmektedir. Fakat bazı zamanlarda kombilerin de arızalandığı görülebilir. Kombi arızaları diğer beyaz eşya arızalarına göre biraz daha tehlikeli duruma gelebilir bu nedenden dolayı kombi kullanımında dikkatli olunmalı ve her yıl düzenli olarak bakım yaptırmak gereklidir. Düzenli olarak yapılan bakımlarda kombi içeriğinde bulunan bütün parçaların elden geçmesi kombinin kullanım ömrünün daha uzun olmasını sağlamaktadır. Bu nedenden dolayı kombilere yıllık bakım yaptırırken mutlaka petek temizliğini de kombi bakımı ile birlikte yaptırmak gereklidir. Zira kombi girişinde ve kombinin içinde toz ve kir birikimi olduğu gibi kalorifer peteklerinin de iç kısımlarının toz ve kirden etkilendiği görülür. Kombi bakımı ile birlikte yapılan petek temizliğinden sonra peteklerde ve kombi içinde birikmiş olan kir ve tozdan tüm kombi ve sistemi arındırıldığı için daha rahat bir kullanım sağlanabilir.

Kombi filtresine biriken pas ve tortu ile kombi girişi ve petek içlerindeki sıcak su borularının tıkanması durumunda da peteklerin ısı sağlayıcısı olarak kullanılması bir hayli zorlaşır. Filtrenin tıkanması dahilinde kombi devir daimi yapılamadığı için kombinin ısıtmış olduğu su peteklere ulaşmayarak veya zor ulaşarak fazla enerji harcanmasına neden olur. Petek temizliği uzun süre yapılmaz ise o zaman peteklerin ısı sağlaması gittikçe zorlaşır. Petek temizliği düzenli olarak her yıl olmak üzere yapıldığında %25 oranında yakıt faturalarında tasarruf sağlanabilmektedir. Peki; petek temizliği esnasında Taşdelen Baymak kombi Servisi tarafından yapılan işlemlerde; kombi ile petekler arasındaki filtreler sökülerek temizlenmektedir. Tüm peteklerin içleri özel temizlik malzemeleri ve temizlik makinesi ile temizlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Kalorifer petek temizliği, kombi arıza giderme ve kombi bakım için İzmir merkez başta olmak üzere İzmir ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Hizmet alabilmek için 0216 471 59 56 numaralı telefondan bizlere ulaşım sağlayarak kombi hususunda ve petek temizliği hususunda 7/24 bizden hizmet alabilirsiniz.

 

 

Loading

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir